Манікюр кольору гірчиці 2021: 15 трендових ідей дизайну

Манікюр кольору гірчиці 2021 – це гарне рішення для нігтів, яке підкреслить ваші знання модних тенденцій і почуття смаку.

Гірчичний нейл-арт підійде коротким нігтям і навіть довгим. Причому вік жінки тут абсолютно не важливий. Гірчичний відтінок точно не підкреслить ваші вікові зміни рук, а лише навпаки, зробить їх візуально більш молодими і “живими”.

Сьогодні ми на прикладах покажемо вам, як створити гарний гірчичний манікюр, який буде радувати вас і прекрасно підходити до повсякденних образів.

Чудова ідея оформлення нігтів – поєднання гірчичного лаку і білого. Родзинки манікюру можна додати за допомогою стемпінгу та лаконічної геометрії.

Стемпінг і білий колір лаку – можуть бути і головною ідеєю нейл-арту. А ось сам гірчичний відтінок використовуватися в якості яскравого акценту.

Хочете ніжний манікюр на коротких нігтях? Тоді покрийте їх всі гірчичним лаком, а білий використовуйте тільки на одному нігті, доповнивши ніжною жовтою квіткою. Така ідея нейл-арту прекрасно підійде для весни і літа.

До речі, останнім часом всі прагнуть до натуральності, навіть в манікюрі. Саме тому бежевий лак став неймовірно популярний, а також техніка голого нігтика. Хочете створити лаконічний і стильний нейл-арт? Тоді нехай одна ручка буде оформлена в гірчичному кольорі, а інша в бежевому і доповнена чорним невеликим стемпінгом у вигляді рослинних візерунків.

Любите мармуровий дизайн? Навіть його можна спробувати використовувати в парі з гірчичним лаком. Святковості манікюру додасть золотий глітер на одному нігті.

Лаконічна ідея, яка також може сподобається сучасним жінкам – поєднання гірчичного і молочного лаку. Доповнюється тут дизайн срібною скотч-стрічкою.

З гірчичним відтінком лаку прекрасно буде виглядати колір хакі. Щоб зробити манікюр більш цікавим – додайте на пару нігтів візерунки, перенесені на ніготь за допомогою стемпінгу.

Якщо ви любите чорний колір, можете і його використовувати в парі з гірчичним. Скористайтеся матовим топом, щоб зробити манікюр більш шляхетним.

А що ви думаєте з приводу акварельної техніки нанесення малюнків? Вона прекрасно буде виглядати поряд з гірчичним лаком, створюючи ніжний і жіночний дизайн.

Вечірній нейл-арт можна отримати, якщо використовувати гірчичний, смарагдовий і чорний лаки, розбавивши їх під кінець блискучим глітером і павутинкою.

На піку популярності трикутний або асиметричний френч, який може стати родзинкою дизайну.

Читайте також: Манікюр заможних жінок: топ-7 відтінків, які користуються популярністю в дорогих салонах


Не пропустіть