Квентін Тарантіно зізнався, чому фінансово не допомагає матері

Відносини зірок з їх батьками у всіх дуже різні. Хтось беззастережно підтримує своїх спадкоємців, інші ж дуже скептично ставляться до творчих проявів свого чада. Другий випадок – якраз про Квентіна Тарантіно.

Не секрет, що незабаром іменитий режисер і актор закінчить свою кар’єру, а поки що він частіше звичайного дає інтерв’ю.

І нещодавно під час подкасту Квентін Тарантіно зізнався, що не дає грошей своїй матері, хоча, звичайно ж, може похизуватися чималим статком.

Справа в тому, що багато років тому він дав матері таку обіцянку, яку принципово дотримав. Все через саркастичне зауваження мами про його захоплення.

Моїй матері завжди було важко прийняти мою погану успішність. Якось вона лаяла мене за написання сценаріїв і посеред своєї промови сказала: “Ой, до речі, і ця твоя” письменницька кар’єра “…”, показавши лапки в повітрі і все таке. “Твоїй недолугій” письменницькій кар’єрі “кінець”. Коли вона сказала мені це в саркастичній манері, я відповів: “Добре, коли я стану успішним сценаристом, ти не отримаєш ні цента з мого успіху. Я не куплю тобі дім, не оплачуватиму відпустку, не куплю “кадилак”. Ти не отримаєш нічого через те, що ти зараз сказала”.

Правда, Тарантіно не був настільки бездушним і допоміг матері з податками, але він доримав слова і не забезпечив її ніяким майном:

У слів, які ми говоримо дітям, є наслідки. Запам’ятайте, що є наслідки у саркастичного тону, коли ви говорите про щось важливе для них.

Читайте також: Дмитро Комаров став власником земельної ділянки у Карпатах


Не пропустіть