Суд відхилив прохання Брітні Спірс про негайне усунення її батька з посади опікуна

У тривалій боротьбі Брітні Спірс за незалежність з’явилися нові подробиці. Суд відхилив прохання співачки прискорити справу про відсторонення Джеймса Спірса від опікунства. А це означає, що Брітні залишиться під опікою свого батька як мінімум до 29 вересня. У цей день відбудеться чергове слухання справи Спірс, поряд з ще одинадцятьма подібними справами про опікунство.

У минулу п’ятницю Джеймс Спірс, відбиваючись від спроб усунути його від опікунства, заявив, що «немає ніяких підстав» робити це і назвав свою доньку «психічно неврівноваженою». Цю заяву Джеймс Спірс зробив у відповідь на клопотання, подане до суду новим адвокатом Брітні Меттью Розенгартом днем раніше, де він просить провести дострокове слухання про звільнення Джеймса від повноважень опікуна.

Опікун поп-зірки стверджує, що спроби його термінового усунення «смішні», з огляду на дзвінок, який він отримав від помічниці Брітні – Джоді Монтгомері. У своїй заяві Джеймс розповів, що Монтгомері дзвонила йому минулого місяця, просила допомогти вирішити проблему з психічним станом його доньки і натякнула на необхідність примусового лікування Брітні в психіатричній клініці. Джоді розповіла йому, що його донька не приймає ліки належним чином, відмовляється зустрічатися з лікарем і стає просто «некерованою».

У свою чергу Монтгомері визнала, що у неї є побоювання з приводу поведінки Брітні і її психічного здоров’я. Але також підкреслила, що усунення Джеймса Спірса тільки допоможе поліпшити стан співачки. Про це Монтгомері заявила через свого адвоката Лоріена Райта.

«Те, що її опікуном залишається Джеймс Спірс, а не нейтральна професійна довірена особа, має серйозний вплив на психічне здоров’я міс Спірс», – йдеться в заяві Монтгомері.

Також помічниця Брітні спростувала твердження Джеймса, що в телефонній розмові з ним вона натякнула на необхідність примусової госпіталізації його доньки в психологічну лікарню. Монтгомері «засмучена», що ця розмова була спотворена і тепер є для Джеймса засобом маніпуляції, «щоб отримати тактичну перевагу в майбутньому розгляді по його усуненню».

«Стурбованість, яку міс Монтгомері дійсно висловила містеру Спірсу під час їхньої телефонної розмови, полягає в тому, що примус міс Спірс виступити в якості свідка для дачі показів або для її оцінки зрушить голку в неправильному напрямку для її психічного здоров’я», – заявив її адвокат.

Слухання за клопотанням Меттью Розенгарта про відсторонення Джеймса Спісрса призначено на 29 вересня, якщо, звичайно, суддя все-таки не вирішить задовольнити його прохання про проведення дострокового слухання.

Читайте також: Слава Камінська відправилась у відпустку з колишнім чоловіком


Не пропустіть