Купити зараз – модно носити 10 років: на які сумки варто звернути увагу

Хороша якісна сумка – це не просто покупка, це справжня інвестиція у ваш стиль. Навіть образ, складений з речей мас-маркету, може виглядати статусно і дорого, якщо він включає брендові аксесуари.

Не шкодуйте грошей на сумку, адже обравши правильну модель сьогодні, ви зможете носити її найближчі 10 років без страху виглядати старомодно. А використовувати дорогу річ протягом довгого часу куди приємніше, ніж постійно міняти дешеві варіанти, що зносилися.

Сумка-бокс

Мабуть, найуніверсальнішою формою сумки можна назвати бокс. Це класична невелика прямокутна сумка, яка добре тримає форму. Вона вперше з’явилася понад 60 років тому, і з того часу не здає своїх позицій.

Чому саме бокс? Тому що вона підійде абсолютно до всього: для щоденного образу на роботу або для вечірнього заходу, до строгого костюму або розслабленого спортивного аутфіту. Прості мінімалістичні лінії гармонійно доповнять яскравий акцентний образ або, навпаки, дозволять додати витончену хустку або брелок, не зробивши сумку, надмірно кричущою.

Розмір сумки-бокса може бути різним, вибирайте його залежно від своїх уподобань. Невеликі підійдуть на вечір, або якщо ви не звикли носити з собою багато дрібниць, а більш місткі варіанти дуже зручні в щоденному носінні.

Якщо ви плануєте носити сумку довго та поєднувати її з великою кількістю образів, вибирайте нейтральні кольори: чорний, коричневий, бежевий. Також можна підібрати поєднання кількох кольорів, які зроблять аксесуар яскравішим, але при цьому він залишиться варіативним.


Не пропустіть