Ксенія Мішина зізналася, що не боїться завершити стосунки зі своїм обранцем

Відома українська акторка, яка має величезну популярність та головна героїня проєкту “Холостячка”, поділилась подробицями з особистого життя. Ксенія Мішина зізналася, що не боїться розірвати стосунки з Олександром Еллертом. За її словами в будь-якої людини виникає страх, коли вона розпочинає якийсь новий етап у своєму житті. Але Ксенія рекомендує не боятися змін. На її думку, все, що відбувається з нами, робить лише сильнішими.

Головна героїня найромантичнішого проєкту “Холостячка” зізналася, що в неї немає страху щодо розриву стосунків з коханим. Ксенія Мішина повідомила, що вона приймає свого обранця з усіма недоліками й перевагами.

Вона не може зазирнути у майбутнє, щоб сказати, як будуть розвиватися стосунки з Олександром. На даний момент акторка щаслива, що доля подарувала їй зустріч з Еллертом. Закохана пара намагається не конфліктувати та розуміти один одного. Про все це Ксенія Мішина розповіла в інтерв’ю OBOZREVATEL.
Фани не можуть натішитись своєю улюбленою парою. Вони бажають закоханим завжди бути разом та долати будь-які перешкоди у стосунках.

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла, як ділить домашні обов’язки зі своїм коханим


Не пропустіть