Кріс Нот втратив 12 мільйонів доларів після звинувачень у зґвалтуваннях

Події навколо Кріса Нота розвиваються дуже швидко. Після того, як троє жінок звинуватили актора у зґвалтуваннях і домаганнях, справи Кріса точно пішли не в гору.

Спочатку компанія тренажерів Peleton видалила рекламу з Крісом Нотом, яку вони зняли після падіння акції через смерть його героя містера Біга в серіалі «І просто так…». Після цього компанія, що представляє актора, вирішили розірвати з ним контракт.

Сьогодні стало відомо, що Кріс Нот втратив заплановану угоду на 12 мільйонів доларів на продаж свого бренду текіли. Компанія з виробництва напоїв Entertainment Arts Research, Inc. заявила, що негайно завершує співпрацю з актором.

“Наразі нам немає сенсу просуватися вперед з цією угодою у світлі претензій, до яких необхідно ставитися з граничною серйозністю”, – сказав Бернард Рубін, генеральний директор EARI у прес-релізі.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що троє жінок звинувачують Кріса Нота у зґвалтуваннях. Про це із різницею у кілька місяців вони розповіли журналістам. Сам актор уже прокоментував заяви, запевняючи, що всі вони є брехнею. Проте жертви погрожують оприлюднити листування та наводять дуже реалістичні докази.

Читайте також: Дружина Кріса Нота покинула його після звинувачень у зґвалтуваннях


Не пропустіть