Акторка Шарлотта Арнольд звинуватила Жерара Депардьє у зґвалтуванні

25-річна канадська актриса Шарлотта Арнольд публічно звинуватила 72-річного французького актора Жерара Депардьє у зґвалтуванні, яке сталося три роки тому. Як виявилося, про цей інцидент йшлося в лютому цього року, коли на актора подали до суду. Все сталося влітку 2018 року, коли їй було 22 роки, а йому — 69 років.

Я жертва Депардьє. Пройшов уже рік відтоді, як йому висунули звинувачення. Я більше не можу мовчати. Він досі працює, в той час, як я виживаю. Життя проходить повз мене вже три роки, а я хочу жити, не відмовляючись від себе. Цей виступ може стати великим потрясінням у моєму житті, я нічого не отримаю від нього, крім надії на відновлення своєї честі. Жити в мовчанні – це все одно що поховати себе живцем, – написала вона у Twitter, додавши, що Депардьє зґвалтував її двічі у 2018 році.

Поки що актор офіційно не прокоментував слова дівчини.

Виходячи із заяви, яка потрапила до рук журналістів на початку цього року, Депардьє та батько дівчини були добре знайомі, і той запропонував допомогти юній актрисі у просуванні кар’єрними сходами. Він кілька разів запрошував її у свій будинок у Парижі для репетицій її нової ролі в театрі, але нібито двічі поглумився над нею – 7 та 13 серпня. Анонімне джерело розповіло ЗМІ, що “в їхніх зустрічах не було нічого професійного”. За два тижні дівчина особисто написала заяву в поліцію, і почалося розслідування. Через свого адвоката актор спростував усі звинувачення.

Я шкодую, що ця справа набула публічного характеру, оскільки це завдає серйозної шкоди репутації Жерара Депардьє. Його невинність, певен, буде доведена, – заявив тоді юрист Ерве Теміме.

У червні 2019-го прокуратура Франції припинила розслідування за відсутністю доказів та відновила лише влітку 2020 року через повторну скаргу потерпілої. 16 грудня 2020 року прокуратура висунула офіційне звинувачення. Ймовірно, той факт, що органи “зам’яли” справу, і підштовхнуло Шарлотту публічно написати про те, що сталося.

Читайте також: Злата Огнєвіч відверто заговорила про майбутнє з іншим учасником “Холостячки” Максом Тарапатою


Не пропустіть