Кращі відтінки для осіннього манікюру 2020

Продовжуємо розповідати про прекрасні відтінки для осіннього манікюру. Вибираючи колір для своїх нігтиків, опирайтеся на свій настрій, ваші образи в одязі і улюблену гаму. Приємного перегляду!

Пристрасні винні відтінки

Чарівні винні відтінки подобаються не тільки жіночій статі, але ще й привертають увагу чоловіків. Такі глибокі кольори гарно виглядають і в глянсовому, і в матовому виконанні.

Спокійні сіро-блакитні відтінки

Восени природа готується до сну, кольори стають приглушені і стриманіші. До цієї пори прекрасно підійдуть спокійні сіро-блакитні відтінки. Уособлення скромності і рівноваги. Такий манікюр підійде і для повсякденного носіння, і для важливої ​​події.

Ніжні відтінки фіолетового

Хороший вибір для ненудної осені – фіолетові і лілові відтінки з бежевим підтоном. Подивіться, як жіночно виглядає на нігтиках ця гамма.

Сміливий зелений манікюр

В манікюрі давно немає забобонів стосовно вибору кольору – в будь-який гамі є красиві відтінки на будь-який випадок життя. Природні відтінки зеленого – вибір стильних і впевнених у собі дівчат. Зверніть увагу на темно-трав’яний, болотний, смарагдовий, смерековий і інші складні відтінки.

Загадкові сині відтінки

Синій колір уособлює свободу, незалежність і таємничість. Глибокі відтінки синього – відмінний вибір для осені. Придивіться до сіро-синіх, чорно-синіх, кобальтових, сапфірових відтінків.

Читайте також: Антитренди в манікюрі осінь 2020: дизайн і форма нігтів


Не пропустіть