Кращі трендові варіації стрижок до плечей на 2021

Стрижки довжиною до плечей вважаються воістину універсальними, так як вони підходять практично всім жінкам, а підібравши правильну, ви зможете створити неймовірно привабливий і стильний образ. Зі стрижкою такої довжини ви завжди будете почувати себе впевнено. Якщо раніше вам не приходила в голову ідея так коротко постригти волосся, тоді, можливо зараз саме час змінити свою думку з цього приводу.

Стрижки, що розширюються до низу

Таких варіантів існує величезна кількість, так що в даному випадку головне підібрати той, який ідеально підійде до вашого типу обличчя і волосся.

Трапеція

Одна з найстильніших і привабливих зачісок, якій жінки віддають перевагу. Вся справа в тому, що стрижка не тільки покращує структуру волосся, а й перетворює форму обличчя.

Пряма стрижка

Ці стрижки стали неймовірно популярними ще понад десять років тому. Образ виходить неймовірно стильним і привертає до себе увагу.

Стрижки шарами

Такі зачіски неймовірно універсальні і дозволяють не тільки надати більшої легкості волоссю, якщо воно у вас досить густе, але й додати об’єму тонкому від природи волоссю.

Асиметрія

Такі стрижки мають ряд своїх переваг і вражають тим, як же привабливо вони виглядають не тільки на прямому, але й на хвилястому волоссі.

Текстуровані зачіски

Гра з текстурою дозволяє створити свій неймовірний і дуже привабливий образ. При правильному підході він вийде не тільки дуже сексуальним, але й сучасним, що дає таким стрижкам безсумнівну перевагу.

Стрижки з чубчиком

Такі стрижки роблять акцент на очі і дозволяють створити більш легкий і сексуальний образ.

“Розпатлане волосся”

Прості зачіски з легкою недбалістю стають все більш популярними останнім часом, бажаючи таким чином підкреслити природність і зробити на неї ставку. Так що вибираючи таку стрижку можете бути впевнені в тому, що ви отримаєте неймовірно стильний і модний образ.

Вирішивши вибрати стрижку завдовжки до плечей, зверніть увагу на всі її нюанси і виберіть той варіант, який вам підійде найбільше, а разом з тим і дозволить створити просто неймовірний образ. Якщо не впевнені в тому, яку зачіску хочете обрати, порадьтеся з вашим стилістом, який допоможе вам створити чарівний образ.

Читайте також: Модні стрижки 2021, які здатні зробити рідке волосся густим і красивим


Не пропустіть