Косметологи назвали 10 порад, шкідливих для краси

Соціальні мережі і телебачення рясніють рекомендаціями щодо поліпшення зовнішності і збереження краси. Однак, професіонали стверджують, що далеко не всі поради, як нові так і перевірені часом, можуть бути корисні для зовнішності. Багато з них зовсім марні, а деякі можуть завдати шкоди красі та здоров’ю людини.

1. Щоденне використання засобів, які відлущують шкіру може не тільки видалити мертві клітини епідермісу, але призвести до зневоднення і роздратування шкіри. Нормальну і жирну шкіру досить відлущувати пару раз в тиждень, суху – не частіше 1 разу на тиждень.

2. Неправда, що використовувати сонцезахисні фільтри необхідно тільки на яскравому сонці. Робити це необхідно кожен день незалежно від пори року. Ультрафіолет шкідливо впливає на шкіру навіть коли йде дощ або сніг. Це може привести до передчасного старіння шкіри і стати причиною раку.

3. Засоби з ретинолом і інтенсивним зволоженням не можуть зупинити вікові зміни шкіри і запобігти появі зморшок. Косметичний ефект від них короткочасний і працює тільки в період використання. Як тільки використання кремів припиняється, їх дія зникає.

4. Легка засмага не здатна захистити шкіру від сонячного опіку. Кращий спосіб захисту шкіри – застосування засобів з високим рівнем SPF і скорочення часу перебування на сонці.

5. Не варто обманювати себе тим, що сонцезахисні креми здатні блокувати шкідливий вплив ультрафіолету і роблять довготривале перебування на сонці безпечним. Їх використання не скасовує рекомендації перебувати в тіні, носити головний убір з широкими полями і уникати перебування на сонці в найспекотніший час доби.

6. Часте підстригання волосся не може прискорити його зростання і підвищити густоту. Підстригання посічених кінчиків візуально зробить волосся більш здоровим, але ніяк не вплине на його якість.

7. Застосування спирту не зробить жирну шкіру здоровіше. Ця процедура призводить до висушування епідермісу. Щоб захистити себе, шкіра підвищить вироблення сала для самозволоження. Тому ефект від застосування спирту буде зворотним.

8. Мити волосся кожен день зовсім не корисно. Це може порушити природний баланс шкіри голови, викликати зайву сухість і навіть роздратування. В результаті волосся втратить блиск, стане сухим і ламким.

9. Рясне пиття не здатне зволожити шкіру. Безумовно, багато пити – корисно для здоров’я. Однак, прямої дії на шкіру це не робить. Зволожити шкіру можна за допомогою відповідних косметичних засобів, олій і кремів.

10. Сонце є не єдиним і далеко не найкращим способом отримати вітамін D. Його джерелом може стати жирна риба і морепродукти, а також комплекс полівітамінів.

Джерело

Не пропустіть