Кому розіб’ють серце, а хто закохається по вуха: 4 знаки, особисте життя яких зміниться у березні

Березень не дарма називають місяцем кохання. В цей час прокидається природа, разом із нею прокидається і бажання розвивати існуючі відносини чи заводити нові. Хтось у березні для нового зв’язку буде готовий розірвати існуючий союз, зрадивши партнера, хтось зустріне своє кохання після тривалої самотності, а комусь розіб’ють серце зрадою. Кому ж зірки пророкують на початку весни кардинальні зміни на особистому фронті?

Близнюки

Близнюкам старт весни не обіцяє нового роману. Представникам цього знака доведеться розбиратися у вже існуючих відносинах і/або реанімувати почуття з партнером, або поставити крапку в любовному зв’язку.

Загостряться проблеми, непорозуміння у стосунках із коханою людиною. Сварки легко перетікатимуть у скандали. Чи зможе пара їх залагодити та дійти згоди – залежатиме не лише від Близнюків. Якщо руху з обох боків не буде, то, швидше за все, березень стане для любовного дуету початком кінця.

Самотні Близнюки можуть мучитися від думок про свою недосконалість, припускати, що не подобаються тому, хто подобається їм і прогавити підходящий момент для старту відносин. Зірки рекомендують представникам цього знака, які перебувають у пошуку, припинити рефлексувати та діяти. Отримати відмову не так страшно, як здається. А шанс на успіх складає 50%.

Діви

Діви у березні будуть атаковані спокусами, перед якими буде складно встояти. Самотнім представникам цього знака, зрозуміло, і чинити опір не варто. Важливо лише проявляти обережність і все-таки намагатися краще пізнати нового партнера, перш ніж наважитися довіритися йому на 100%.

Дівам, які вже перебувають у стосунках, краще думати головою, якщо хтось почне їх зачаровувати. Спокусити представників цього знака буде складно, тільки в тому випадку, якщо поряд з ними людина, почуттями якої вони дорожать. Втім, навіть стійкі Діви можуть не встояти перед спокусою та зрадити своєму партнеру.

Майте на увазі, все таємне стає явним, і незабаром про вашу любовну інтригу стане відомо. Наслідки будуть непередбачуваними – можливо, швидкоплинна пристрасть стане причиною розриву важливих для вас відносин.

Стрільці

У березні Стрільці можуть отримати удар у спину на любовному фронті. Може випливти на поверхню інформація про старі пригоди партнера, якому представники знаку повністю довіряли. Або ж ваша друга половина раптом наважиться вам зрадити. Це може розбити Стрільцям серце і змусити їх задуматися над розлученням.

Приймати таке рішення слід лише на тверезу голову. Якщо раптом таке станеться, варто видихнути, переварити інформацію, заспокоїтися, а потім діяти.

Самотні Стрільці можуть у березні закохатися по вуха, проте обдуряться з кандидатом на «посаду» героя чи героїні свого роману. Людина, яка спочатку здасться ідеальною, пізніше покаже своє справжнє «я».

Втім, представникам цього знака варто розуміти, що зірки тільки припускають, але це не означає, що на всіх Стрільців неодмінно чекає розчарування в любовних відносинах. Кохання – справа тонка, а стосунки у всіх складаються по-різному.

Риби

Риби в березні матимуть здатність чинити магічний вплив на представників протилежної статі. Це допоможе їм легко “завоювати” всіх, на кого вони подивляться.

Самотнім Рибам варто активізувати пошуки партнера, якщо вони мають таке бажання. Швидше за все, старання будуть не марні. Поруч «намалюється» хтось, хто відповідатиме вашим уявленням про ідеального партнера.

Сімейним Рибам, якщо є така зацікавленість, треба намагатися повернути пристрасть у стосунки з коханою людиною на випадок, якщо вона вщухла. Цей березень може стати новим медовим місяцем навіть у тих пар, які мешкають разом кілька десятиліть.

Читайте також: 5 пар по знаку зодіаку, які ідеально підходять один одному на емоційному рівні

Не пропустіть