Колишня дружина Олега Кензова відверто розповіла про насильство в сім’ї

Колишня дружина виконавця Олега Кензова Наталія Ярмоленко, більш відома під псевдонімом DJ Madonna, шокувала подробицями стосунків з чоловіком.

Під час свого інтерв’ю для “Зіркового шляху”, жінка зізналася, що саме інші дівчата, які постраждали від Олега, підштовхнули її розкрити правду про чоловіка абьюзера. За словами Наталії, вже на початку стосунків співак поводився неадекватно. Одного разу він, навіть, розбив телефон жінки через оприлюднене фото. Також чоловік переглядав пошту дружини, аби знайти хоч якесь підтвердження своїм ревнощам.

Одного часу Наталія не витримала такого відношення й вирішила піти від чоловіка. Рішення коханої настільки обурило Олега, що він не посоромився підняти на неї руку при синові. Також був інцидент, коли чоловік побив старшого сина від колишнього шлюбу Наталії.

“Молодша дитина стояла і обмочилася.”

Зрештою, жінка пробачила Олегові, однак насильство в сім’ї не завершувалося. Був випадок, коли чоловік почав душити кохану після того, як він знову приревнував її.

Усе закінчилося після останнього й найжорсткішого побиття під час подорожі до Львова. Одного разу жінка прокинулась, а Олег сидів в кутку й переглядав її повідомлення. Чоловіка обурило те, що їй залишив коментар один із прихильників.

“А він накачаний, весь в татуюваннях. Ти його хочеш!”, – заявив Олег.

Наталія почала тікати до сходів, однак чоловік наздогнав її та затягнув до ліфта, де і почав сильно лупцювати.

“Він мене бив так, що я обмочилася.”

Попри те, що жінка знову вкотре пробачила насильнику, через деякий час Олег закохався в іншу й дав спокій сім’ї.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Олег Кензов (@okenzov_official)

Читайте також: Григорій Чапкіс відверто розповів про непорозуміння у стосунках з дітьми


Не пропустіть