Модні та актуальні джинси 2020/2021

Джинси – один з найпопулярніших предметів одягу. Складно знайти людину, у якої в гардеробі не має джинсів. Як вид одягу, вони актуальні завжди. А ось модні фасони і моделі змінюються. Давайте розбиратися з тим, які ж джинси зараз актуальні.

Прямі джинси

Найкласичніша модель – levis 501. Такі джинси актуальні завжди в усі сезони. Більш того, вони універсальні і досить добре підходять всім типам фігури. Зараз актуальний як довгий варіант таких джинсів, так і укорочений. Однак, стежте, щоб штанини не збиралися внизу. В цьому випадку, їх краще вкоротити, причому ви можете зробити це самостійно, так як сьогодні в тренді необроблений нижній край.

Джинси slouchy

Ця модель сидить щільно в талії, вільно в стегнах, звужується донизу. Така модель, як не дивно, може добре допомогти з корекцією фігури. Вузьким стегнам вони можуть надати додаткового об’єму. Власницям ж помірно широких стегон ця модель може допомогти приховати зайві сантиметри. Головне, щоб такі джинси сиділи вільно, не облягаючи стегна і не демонструючи реальні параметри. Що важливо, джинси слоучі повинні бути укороченими і, демонструючи тонкі щиколотки, створювати враження витонченості і стрункості.

Джинси мом

Ще одна універсальна модель, яка підходить більшості фігур. Така модель передбачає облягання в талії і в верхній частині стегон і вільне звуження донизу. Вам варто придивитися до джинсів мом в разі, якщо для вас характерна проблема: забагато сантиметрів в талії або мало в стегнах. Така модель підкреслює талію і робить стегна більш округлими. Довжина може бути як по щиколотку, так і вкороченою. Якщо штанини збираються внизу, їх слід вкоротити.

Прямі джинси, які розширюються від стегна

Ці джинси сидять щільно в талії. Вони трохи ширші, ніж прямі, проте менш широкі, ніж кльош від стегна. Ширина штанини внизу і вгорі приблизно однакова. Ця модель добре підійде власницям об’ємних стегон. При повноцінній довжині така модель може візуально додати кілька сантиметрів зросту, особливо в парі з каблуками. Укорочений же варіант додасть витонченості, продемонструвавши тонкі щиколотки на контрасті з широкими штанинами. Така довжина повинна закінчуватися на найширшій частині ноги.

Кльош від стегна

Вони схожі на попередню модель, але тут штанини ширші внизу, ніж вгорі. У талії вони також сидять зазвичай щільно. Така модель допоможе додати фігурі пропорційності. Вона додасть об’єму в нижній частині дівчатам з вузькими стегнами. У той же час вона здатна врівноважити стегна з достатнім об’ємом. А дівчатам з дуже пишними формами в нижній частині, слід орієнтуватися на не надто широкий кльош (оптимальним є майже прямий крій від коліна). При укороченій довжині стежте, щоб джинси закінчувалися не на найширшій частині ноги.

Скінні

Останнім часом всі говорили про те, що ця модель більше не в моді і носити їх не варто. Однак, насправді, застаріли не самі скінні (за умови простого крою це звичайна базова модель), а спосіб їх носіння. Якщо раніше їх носили з облягаючим або укороченим верхом, то сьогодні неприкрита плечовим виробом пахова зона в приталеній моделі джинсів стала вважатися моветоном. Однак, під час модних показів весна-літо 2021 стритстайлери знову продемонстрували, як носити цю модель з укороченим, при цьому об’ємним, верхом. Тут нагадаємо, що переконання в тому, що скінні приховують повноту, все-таки є не зовсім вірним, скінні демонструють реальні параметри, причому з усіма вигинами або недосконалостями. Тому ідеально вони підходять дівчатам зі стрункими ногами, це не про худобу, а про рівність і гармонійність.

Джинси слім

Схожі на скіні, але трохи вільніші внизу. Насправді, ця модель стане гарною заміною скіні. Вони також щільно облягають талію і стегна, по довжині вони досить вузькі, але при цьому не демонструють всі вигини, а злегка тримають форму, згладжуючи їх. Ця модель акцентує талію, стегна.

Кльош від коліна boot cut

Ще одна актуальна модель. Ці джинси щільно сидять у верхній частині, а від коліна розширюються. У моделі boot cut ширина кльошу внизу приблизно дорівнює ширині штанини в районі стегон. Така модель добре підійде дівчатам з невеликими і середніми стегнами. Також ці джинси добре приховають кривизну ніг або масивні ікри.

Читайте також: Стьобані куртки та пальта: трендові моделі 2020-2021


Не пропустіть