Колишнього хлопця Кайлі Дженнер репера Tyga звинуватили в побитті своєї дівчини

Дівчина репера Tyga Камаріна Свенсон звинуватила його в домашньому насильстві. Нагадаємо, раніше чоловік зустрічався з Кайлі Дженнер.

За даними TMZ, Свенсон приїхала до 31-річного репера о 3 годині ночі в понеділок. Інсайдер повідомив, що Tyga не хотів її бачити. Дівчина була, мабуть, п’яна і кричала на його порозі, після чого він впустив її всередину, щоб поговорити.

Свенсон заявила поліції, що музикант в якийсь момент застосував до неї фізичну силу, і її мати забрала її з дому артиста, після чого повідомила про інцидент в поліцію Лос-Анджелеса, яка побачила «побої» і склала звіт про домашнє насильство. Tyga не був арештований, але збирається дати свідчення сьогодні, стверджує TMZ.

Тим часом Камаріна опублікувала фотографії травм, які отримала від репера в соціальних мережах. За її словами, Tyga сам відправив за нею машину, щоб привезти її до себе, що суперечить версії джерела музиканта.

«Мені так соромно, що до цього дійшло але я повинна постояти за себе», – написала 22-річна дівчина, додавши свої фото з побоями.

Невідомо, коли вони розлучилися. Пара офіційно оголосила про відносини в Instagram навесні, і до липня Свенсон була двічі сфотографована з великим кільцем на лівій руці.

Репер, як відомо, був у відносинах з Кайлі Дженнер з перервами протягом двох років. Вони розлучилися остаточно на початку 2017 року.

Читайте також: Сергій Притула зізнався, що мріє вчетверте стати батьком


Не пропустіть