Сергій Притула зізнався, що мріє вчетверте стати батьком

Не так давно відомий український телеведучий Сергій Притула став багатодітним батьком. Кохана дружина народила йому донечку. Подружжя виховує двох спільних дітей, однак, шоумен має ще сина від першого шлюбу. У програмі “Світське життя” Сергій Притула зізнався, що мріє про четверту дитину.

За його словами, він завжди хотів, щоб в його будинку лунав дитячий сміх. Мрія чоловіка збулася. Проте, шоумен хоче з дружиною ще одну дитину. Наймолодшій донечці телеведучого лише чотири місяці. Поспішати з четвертою дитиною подружжя поки що не планує.

За словами Сергія Притули, спочатку його дружині потрібно відновити організм після пологів. Також після закінчення грудного вигодовування Катерина планує повернутись до роботи на телебаченні.

36-річна дружина Сергія Притули не проти завести ще одного малюка. Однак, поки що жінка над цим не замислюється. За словами телеведучого, він все-таки сподівається, що через декілька років знову стане батьком.

Шанувальники повідомили, що таке відверте зізнання чоловіка неабияк їх розчулило. Фани побажали закоханим щасливого подружнього життя та здійснення усіх мрій. Вони щиро вірять, що дружина Сергія Притули подарує йому ще одного малюка.

Читайте також: Ольга Фреймут прокоментувала непристойні жести своєї доньки Злати


Не пропустіть