Колишній чоловік Слави Камінської пояснив, чому вони так і не відсвяткували своє весілля

Пластичний хірург Едгар Камінський прожив у шлюбі з української співачкою Славою Камінською, більше чотирьох років. Пара виховує двох дітей – сина Леонарда та дочку Лауру. І хоча зірки вже встигли розлучитися, але за всі роки своїх відносин весілля вони так і не відсвяткували.

На своїй сторінці в Instagram Едгар опублікував довжелезний пост, в якому вирішив торкнутися теми подружнього життя та узаконення стосунків.

За словами пластичного хірурга, до шлюбу він відноситься позитивно, але в більшій мірі вважає, що узаконення стосунків більше цікавить жінок, ніж чоловіків.

На думку Едгара, штамп у паспорті дає відчуття спокою, бо після цієї процедури людина наче дійсно “належить тобі” (принаймні, на документах), хоча деякі навіть після цього не можуть контролювати свої ревнощі та постійно нервують.

При цьому колишній чоловік учасниці гурту “НеАнгели” зауважив, що проводити весілля варто лише в тих випадках, коли у закоханих дійсно є на це гроші, бо витрачати останні заощадження на проведення урочистого свята – не дуже мудре рішення.

Після цього чоловік вирішив пояснити, чому не відгуляв власне весілля.

Наприклад, у мене зі Славою не було весілля. Ми вирішили, що гроші, які могли б піти на організацію свята, можна вкласти в сімейний відпочинок. Тоді ми прекрасно провели час на Тенерифе з моєю мамою і тещею,

– зізнався Едгар.

 

Джерело Радіо Люкс
Не пропустіть