Анджеліна Джолі висунула ультиматум Бреду Пітту: в чому причина

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка планує завести сьому дитину, незадоволена зближенням свого колишнього чоловіка Бреда Пітта із зоряним сімейством Кардаш’ян-Дженнер. Відзначимо, що зовсім нещодавно зірка фільму “Одного разу в Голлівуді” відвідав одну з церковних служб разом з чоловіком Кім Кардашьян – репером Каньє Вестом, після чого в ряді інтерв’ю почав захоплюватися музикою і його політичними поглядами.

Бред Пітт півтора року перебував у клубі анонімних алкоголіків після розриву з Джолі:

Але, за інформацією видання Radar Online, такий результат подій не до душі 44-річній Анджеліні Джолі. Актрисі не подобається, що її екс-чоловік підтримує політику чинного президента США Дональда Трампа. Більш того, секс-символ Голлівуду виступає проти того, щоб її діти мали будь-який контакт з сімейством Кардаш’ян-Дженнер, тому Джолі висунула колишньому чоловікові ультиматум – або Каньє і Кардашьян, або діти.

Якщо актор зробить вибір у бік сімейства, то вона має намір заборонити Пітту будь-яке спілкування з дітьми. Як говорить перевірене джерело видання, Бред Пітт, звичайно, має право обирати, з ким йому спілкуватися, але він прекрасно усвідомлює, що Анджеліна владна створити йому серйозних проблем.

 

Джерело Сьогодні
Не пропустіть