Демі Мур: “Ештон вважав, що його колишня дівчина зраджувала йому з Брюсом Віллісом”

Продовжують спливати нові гарячі подробиці особистого життя Демі Мур, про які вона розповіла в своїй книзі “Навиворіт”. Цього разу в мережу потрапили уривки про Ештона Катчера і його колишню дівчину Дженьюарі Джонс.

Так, за словами Демі, Ештон вважав, що, коли вони з Джонс були разом, та зраджувала йому з колишнім чоловіком Мур Брюсом Віллісом. “Ештон був переконаний, що вони фліртували на знімальному майданчику”, – пише Демі в книзі.

Через декілька років Демі і Дженьюарі сиділи поруч на якомусь заході і Мур запитала у неї про інтрижку з Брюсом. Джонс буквально оторопіла від питання Демі: “Ти серйозно? Я говорила Ештону сотні разів, що не буду спати зі старим!” – зауважила Дженьюарі.

 

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилися уривки з книги, де Демі Мур розповіла про викидень на шостому місяці вагітності – це сталося до зради екс-чоловіка акторки. Після цього нещасного випадку Мур почала зловживати алкоголем і вікодином, хоча до цього 20 років вона не випивала взагалі. Зараз стало відомо, що Ештон сам підштовхнув її до алкоголю.

Джерело hellomagazine

Не пропустіть