Ліпосакція: кому, навіщо, в яких випадках

Коли здається, що виходу немає, а фітнес не допомагає, на допомогу приходить ліпосакція.

Ліпосакція – косметична операція з видалення ліпідних відкладень. Важливий момент: це не лікування ожиріння, тому що на патогенез даного захворювання впливу не відбувається. Головне показання для проведення операції – наявність помітних локальних відкладень жирової тканини, позбутися яких одним спортом і дієтою не вдається. Зазвичай, такими «проблемними місцями» є друге підборіддя, коліна, стегна і область живота.

Кому варто робити ліпосакцію?

  • Тим, у кого яскраво виражена спадкова схильність до накопичення жиру
  • Людям з наявністю ліпідних відкладень, від яких не виходить позбутися за допомогою фізичної активності та дієти
  • Тим, хто хоче усунути локальні порушення контурів фігури
  • Людям, у яких раніше були операції з розрізами тканин, що в підсумку призвело до «жирової опуклості»

Коли рішення прийнято, залишається найважливіше – здача аналізів, а після – складання плану майбутньої операції.

На цьому етапі визначаються зони, які будуть піддані коректуванню і обсяги жиру для видалення. За цими результатами, визначається вартість операції і призначається дата проведення.

Якщо ви думаєте, що за один раз можна позбутися від великої кількості жиру, то ви помиляєтеся, адже в підсумку ви отримаєте довгу і проблемну реабілітацію. Людям з великою кількістю ліпідних відкладень підійде поетапна ліпосакція; вона проходить з мінімальними ускладненнями.

Інформації в інтернеті достатньо, але багато хто плутає ліпосакцію з абдомінопластикою – операцією з виправлення вад живота. Під час такої процедури видаляється зайва шкіра, ліпідні відкладення і виконується коригування м’язів.

Ліпосакція – це не настільки травматичне втручання! А з новими технологіями процедура стала проходити ще безпечніше і ефективніше. Сьогодні існує нова методика, яка поєднує у собі радіохвильову або ультразвукову ліпосакцію. Перевага таких засобів: мінімум слідів на шкірі (після процедури практично не залишаються набряки і гематоми) і швидка реабілітація.

Чи повертається жирова тканина знову на прооперовані ділянки?

Не варто пекладати всю відповідальність на операцію. Правильне харчування, фізичні навантаження, повинні бути аксіомою, якщо ви хочете завжди мати гарний вигляд.

Після ліпосакції в ділянки, де були видалені жирові клітини, нові не з’являться в такому ж обсязі. Але цей факт не означає, що жирові відкладення НЕ будуть з’являтися усе життя. Наш організм просто утворює їх в інших областях. Саме тому, повинен бути комплексний підхід: робота з усіма проблемними ділянками тіла, правильне харчування, корекція роботи гормональної системи при необхідності.

Джерело kiz

Не пропустіть