Кім Кардаш’ян стала мільярдеркою після розлучення з Каньє Вестом

40-річна зірка реаліті вперше потрапила в список мільярдерів, який щорічно складає журнал Forbes. Кім Кардаш’ян обійшла свою молодшу сестру, яка в 2019 році була оголошена наймолодшою мешканкою планети з 10-значної сумою на рахунку. Минулої весни Кайлі Дженнер з великим скандалом викреслили з рейтингу.

У жовтні минулого року статки Кім оцінювалося в 780 мільйонів доларів, а в цьому місяці сума досягла заповітного мільярда. Все це багато в чому завдяки її успішним брендам Skims і KKW Beauty. Кардашьян також отримує солідні гонорари за участь в сімейному реаліті-шоу, бере участь в рекламних проектах і вміло інвестує гроші.

Кім вже не зможе відсвяткувати свій тріумф з Каньє Вестом, який потрапив в заповітний список навесні минулого року (зараз його статки оцінюються майже в сім мільярдів доларів). У лютому Кардашьян подала на розлучення з 43-річним репером і з тих пір особисто з ним не спілкувалася. За словами інсайдерів, перед офіційним розлученням зірка привела в порядок всі справи, щоб звести до мінімуму шлюборозлучний процес.

Читайте також: Кім Кардаш’ян назвала причину розлучення з Каньє Вестом


Не пропустіть