Кім Кардаш’ян назвала причину розлучення з Каньє Вестом

Істинну причину розставання подружжя шанувальники пари дізналися з нового епізоду шоу «Сімейство Кардаш’ян». Хоч як би намагалася Кім зберегти це в секреті, операторам програми вдалося зняти деякі моменти, в яких показані перші дні Кардаш’ян після прийняття рішення про розлучення. Мікрофон зловив розмову Кім по телефону з кимось із табору Веста у Вайомінгу, де знаходився її чоловік, і вона виглядала відчайдушно.

«Я можу сісти в літак сьогодні ввечері … Коли я з ним розмовляла, то він відмовився … Поговори з ним … Я можу приїхати завтра. Я з радістю приїду наступного тижня, чого б він не побажав », – говорить Кім по телефону.

Та й сама Кардаш’ян в розмові натякнула, що однією з головних проблем стали минулорічні публікації Каньє в соціальних мережах. За словами Кім, образливі твіти на адресу сім’ї сильно не засмучували, однак вона намагалася відокремити себе від того, що відбувається вдома і що відбувається в Інтернеті.

Нагадаємо, за даними TMZ, Кім Кардаш’ян подала на розлучення ще 19 лютого. Причиною розлучення вона назвала «непримиренні розбіжності». Вона виступала за спільну юридичну опіку над дітьми. Однак у пари є також спільне майно і шлюбний контракт, за яким у разі розлучення Кім отримає грошову компенсацію. Фінансові питання зіркам тільки належить врегулювати.


Не пропустіть