Кіану Рівз пожертвував 70% гонорару за «Матрицю» на дослідження лейкемії

Перший фільм із серії «Матриця» вийшов в 1999 році і дуже швидко завоював загальне визнання. Виконавець головної ролі Кіану Рівз отримав за свою роботу 35 мільйонів доларів. Повідомляється, що більшу частину цих грошей він передав до Центру досліджень лейкемії. На щедру пожертву актора надихнула його молодша сестра Кім, яка діагностувала рак крові в 1991 році. Кіану став її основним опікуном і всіляко допомагав боротися із хворобою. На щастя, за 10 років Кім вдалося вийти в ремісію.

Рівз дуже прив’язаний до своєї сім’ї. Щоб підтримати Кім, він продав свій будинок і переїхав ближче до неї. Крім того, актор витратив 5 мільйонів доларів на лікування сестри. “Вона завжди була поруч зі мною, і я завжди буду поруч з нею”, – сказав Кіану в одному зі своїх інтерв’ю. Після того, як хвороба Кім відступила, він заснував власний благодійний фонд на допомогу тим, хто бореться з онкологією. Організація існує близько 18 років та спонсорує дитячі лікарні, а також дослідницькі програми.

“Я не люблю приписувати своє ім’я до заслуг фонду, я просто дозволяю співробітникам робити те, що вони роблять”, – пояснив актор. За скромність і великодушність Кіану часто називають «інтернет-бойфрендом» – людиною, яка викликає велику симпатію навіть за відсутності особистого контакту. Актор відомий безкорисними проявами щедрості. Так, він розділив свій гонорар за сиквели «Матриці» з дизайнерами та творцями візуальних ефектів, а в червні минулого року розіграв на аукціоні особисту зустріч у Zoom, щоб зібрати гроші для благодійної організації Camp Rainbow Gold. І це лише мала частина прикладів.

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина показала, що артист подарував їй в честь народження донечки


Не пропустіть