Бойфренд Кендалл Дженнер спровокував чутки про їхні заручини

Минулої неділі Кендал Дженнер поділилася спільним фото з Девіном Букером. Пара вирушила за місто, щоб провести новорічні свята наодинці, а пізніше модель опублікувала невеликий звіт про цю вилазку. На одному зі знімків уважні передплатники розглянули одну цікаву деталь. Безіменний палець лівої руки баскетболіста прикрашало золоте кільце. Тепер соціальні мережі наповнили коментарі про можливі заручини або навіть таємне весілля знаменитостей.

У свою чергу, Кендал і Девін поки що не дають жодних коментарів. Цього літа модель офіційно підтвердила їхній роман в одному з епізодів реаліті-шоу «Сімейство Кардаш’ян». При цьому пару почали бачити разом набагато раніше. Ще у квітні 2020 року закоханих застали під час поїздки до Седону, штат Арізона. За словами інсайдера, ці двоє довгий час підтримували приятельські стосунки, перш ніж зрозуміли, що їх пов’язує щось більше.

Зазначимо, що Дженнер має слабкість до спортсменів і, зокрема, баскетболістів. Девін Букер – атакуючий захисник “Фінікс Санз”. До нього модель зустрічалася з гравцями НБА Джорданом Кларксоном («Юта Джаз») та Беном Сіммонсом («Філадельфія Сіксерс»). Сама Кендалл не заперечує, що має улюблений «типаж». До того ж вона гаряча прихильниця баскетболу і часто буває на змаганнях.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка похизувалась їхнім familylook та розповіла, як відсвяткувала Новий рік


Не пропустіть