Каре з чубчиком – трендові варіанти на осінь 2021

Каре з чубком – модна стрижка, яка вже не один сезон займає лідируючі позиції. Вона стильна, жіночна, розкішна. З її допомогою можна створити найрізноманітніші образи.

Вибір стрижки по типу волосся

Каре з чубчиком підходить всім без винятку. Головне, при виборі моделі стрижки враховувати тип волосся.

Пряме волосся

Неважливо, яке у вас волосся: тонке або м’яке, густе або жорстке. У будь-якому випадку, можна сміливо вибирати каре з чубчиком. Це чудовий варіант для перерахованих типів.

Для такого волосся стилісти рекомендують вибирати моделі з додатковим об’ємом. Це може бути градуйовані каре, стрижка з піднесеною потилицею або класичний подовжений варіант.

Хвилясте волосся

Даний тип після сушки злегка завивається. І тут важливо проводити укладку таких пасом, щоб каре з чубчиком виглядало красиво і акуратно. Але при бажанні можна залишити і хвилі. Зачіска буде виглядати ніжно і жіночно.

При даному типі волосся рекомендується вибирати стрижку з подовженим чубчиком. Каре з чубком може бути виконане в стилі каскаду. Можна зупинити свій вибір на асиметричних моделях. Не варто проводити градуювання волосся.

Кучеряве волосся

Даний тип легко приймає форму при укладанні. За такими локонами доглядати складно, необхідно робити укладку і випрямляти їх. Чи варто вибирати каре? Варто. Якщо ви готові постійно робити зачіску.

Для кучерявого волосся краще всього вибрати укорочені варіанти стрижки. Свій вибір можна зупинити на моделі каре на ніжці або боб-каре. Бажано вибирати варіант без чубчика.

Каре чубчиком на середню довжину волосся

Стрижка на дану довжину чудово приховує недоліки особи, підкреслюючи красу скул і очей. Цей варіант зачіски чудово підходить жінкам старшого віку, приховуючи вікові зміни.

Можна вибирати різні варіанти чубчиків.

Пряма форма

Це класика. Головне, щоб довжина чубчика доходила до брів. Можна вибрати більш подовжений варіант.

Косий чубчик

Гармонійно приховує диспропорції квадратної і круглої форм обличчя. Його можна виконати акуратним зрізом.

Короткий чубчик

У стрижці робить обличчя максимально відкритим. Він чудово підкреслює лінію скул і красу очей. Якщо вибрати пишний варіант, то такий чубчик візуально відкоригує недоліки трикутного обличчя. Це чудовий варіант для овальної форми.

Довгий чубчик

Підходить практично всім. Єдине, від такої форми чубчика варто відмовитися жінкам з дрібними рисами обличчя. Це ідеальний варіант для тих, у кого кучеряве або хвилясте волосся.

Рваний

Ефект такої форми чубчика досягається за допомогою філірування. Багатошаровість надає їй додаткового об’єму.

Асиметричний

Дана форма чубчика підходить для всіх моделей каре: короткого або подовженого. Вона виглядає цікаво і гармонійно впишеться в образ жінок з круглою формою обличчя.

Стилісти пропонують стрижку каре з 20 варіаціями різних чубків. Тому можна сміливо фантазувати, вибираючи той варіант зачіски, який підходить під ваші індивідуальні особливості зовнішності.

Читайте також: Трендові короткі стрижки осінь 2021, які пасують абсолютно всім


Не пропустіть