Джейк Джилленхол зізнався, що зніматися в одному фільмі з Дженніфер Еністон було для нього тортурами

Голлівудська зірка Джейк Джилленхол в одному зі своїх інтерв’ю зізнався, що був сильно закоханий в свою партнерку Дженніфер Еністон. Грати в одному фільмі з цією актрисою для нього було дуже важко.

Актори знялися разом у картині «Хороша дівчинка» 2002 року. І Джилленхол в гостях у телеведучого Говарда Стерна згадав, що йому було дуже нелегко через почуття до зірки серіалу «Друзі».

Ведучий запитав Джейка, як він почувався, коли знімався в любовних сценах з Еністон, і чи хотів би він повторити це у реальному житті.

«О, так, це були тортури! Але з іншого боку, це не було тортурами. Загалом, це були змішані почуття», – відповів актор.

Джилленхол пояснив, що під час зйомок любовних сцен на тебе дивляться 30, 50 чоловік, ти відчуваєш себе трохи ніяково і це ну зовсім не заводить. Тут все відбувається автоматично, тому йому легко вдавалося приховувати свої почуття.

«Ще це схоже на танець, ти танцюєш на камеру», – пояснив Джейк.

За словами актора, Дженніфер була дуже добра до нього, і для того, щоб не відчувати незручності під час зйомок інтимних сцен, запропонувала використовувати подушки.

До слова, Джейк Джилленхол підкорив чимало зіркових сердець. Актор залицявся до Кірстен Данст і Різ Візерспун, до співачки Тейлор Свіфт, моделі Алісси Міллер, але ні з ким так і не побудував серйозні відносини. З 2018 року Джейк зустрічається з моделлю Жанною Кадьє. Пара вперше вийшла в світ разом на Нью-Йоркському кінофестивалі в цьому році.

Дженніфер Еністон особливо не любить поширюватися про своє особисте життя. Актрисі раз у раз приписують романи з багатьма голлівудськими зірками, в тому числі її колишнім чоловіком Бредом Піттом і партнером по серіалу друзі Девідом Швіммером.

Читайте також: Євген Кошовий розповів, чому його донька відвідує психолога


Не пропустіть