Каньє Вест заявив, що шкодує про розлучення з Кім Кардаш’ян, і присвятив їй пісню

Відносини 44-річного Каньє Веста і 40-річної Кім Кардаш’ян, які в лютому прийняли рішення розійтися і навіть подали на розлучення після семи років шлюбу, знову стали приводом для обговорень. Схоже, що музикант шкодує про розставання з Кім. Це відзначили глядачі другого концерту на підтримку нового альбому Веста Donda, в якому кілька пісень присвячені важливості сім’ї. Вчора на стадіоні в Атланті репер так зворушливо виконав пісню Love, Unconditionally, що фанати музиканта не могли стримати сліз і зробили висновок, що пісня присвячена колишній дружині репера Кім Кардаш’ян.

Урок, який він передав своїм дітям: не зважаючи ні на що, ніколи не кидайте свою сім’ю!

У якийсь момент виступу Каньє Вест став на коліна і проспівав: “Я втрачаю всю свою сім’ю, люба, повернися до мене”.

Так як на стадіоні в цей час перебувала колишня дружина репера Кім Кардаш’ян, сумнівів в тому, що рядки присвячені саме їй, ні у кого немає, тим більше що зі сцени Каньє пропонував їй знову бути разом. Про це фанати міркували в твіттері після концерту.

  • Кім повинна відчувати себе біса дивно зараз.
  • Він просто дуже любить Кім, це так помітно.
  • Дякуйте Кім – без неї не було б цього шедевра.
  • Вона розбила йому серце,

– висловилися шанувальники Каньє Веста, якого ще недавно підозрювали в романтичних стосунках з моделлю Іриною Шейк.

Кім подала на розлучення з Каньє через розбіжності в поглядах. У пари четверо дітей – восьмирічна Норт, п’ятирічний Сейнт, трирічна Чикаго і дворічний Псалмі. Всі вони були присутніми на концерті – презентації десятого студійного альбому Каньє, одягнуті в речі зі спільної колекції Balenciaga з Yeezy, брендом Веста. Кім на підтримку колишнього чоловіка натягнула на обличчя сіру маску з блискавкою, таку ж, в якій виступав Каньє на сцені.

Читайте також: MamaRika розсекретила, що під час пологів їй зробили кесарів розтин


Не пропустіть