Періс Гілтон розсекретила, як планує назвати свою майбутню дитину

На честь виходу її кулінарного шоу Періс Гілтон прикрасила обкладинку журналу Delish і в інтерв’ю поділилася новими подробицями своєї підготовки до материнства. Заручившись з бойфрендом Картером Реумом, 40-річна зірка всерйоз задумалася про дітей і за порадою близької подруги Кім Кардаш’ян заморозила свої яйцеклітини. Періс не приховує, що мріє про двійнят – хлопчика і дівчинку.

«Я ненавиджу уколи, але мені потрібно було робити їх по кілька разів на день. Це боляче і неприємно, і я ненавиділа цю частину. Але я дуже щаслива, що ми це зробили. Це непростий процес, дуже багато емоцій. Але мені пощастило мати такого чудового партнера в особі Картера. Просто дивно нарешті відчути, що таке справжня любов. Не думаю, що коли-небудь таке відчувала», – розговорилася Гілтон.

Зірка вже вибрала ім’я для доньки – Лондон Мерилін Гілтон-Реум. Вона також знає, як назве сина, але поки тримає це в секреті. Періс лише натякнула, що ім’я теж натхненне відомою географічною назвою.

«Я рівняюся на свою маму – хочу бути їх найкращим другом, щоб вони могли поговорити зі мною про що завгодно. З нетерпінням чекаю, коли ми будемо разом робити всі ці кумедні дитячі речі, влаштовувати чудові вечірки на честь дня народження… Я просто хочу, щоб мої діти відчували себе коханими і щасливими», – додала Гілтон.

Читайте також: Дружина Максима Михайлюка розсекретила, як їй вдалося повернутись в ідеальну форму після пологів


Не пропустіть