Камалія відверто розповіла про обман чоловіка та його причини

Співачка Камалія не робить із особистого життя таємницю, тож часто розповідає фоловерам в соціальних мережах її подробиці. Днями артистка опублікувала відео зі своїм чоловіком, бізнесменом і меценатом Мохаммадом Захуром. Ролик було зроблено в Лондоні, куди Захур прилетів заради вакцинації від COVID-19. Камалія зазначила: про причини своєї раптової поїздки чоловік їй повідомив не відразу, а свій відліт виправдав… раптовим відрядженням.

“Все чоловіки — брехуни! Вони кажуть вам, що їдуть у відрядження, а насправді… їдуть, аби їм зробили щеплення. Більше того, Захур не говорив мені про це до сьогоднішнього дня, хоча був удома весь тиждень”, — такий пост залишила виконавиця.

Камалія поспішила пояснити такий вчинок чоловіка. В Україні не передбачено вакцинацію іноземних громадян. Та й антитіла, незважаючи на перенесену хворобу, зникають досить швидко.

Нагадаємо, що восени минулого року родина Захур важко перехворіла на коронавірус, але досить успішно з ним упоралася. Камалія ділилася ходом лікування під час прямих ефірів в Мережі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Читайте також: Співачка Камалія поскаржилась на здоров’я та розповіла, з якими проблемами стикається у вихованні дітей


Не пропустіть