Слава Камінська поділилась своїми думками про мінливість життя

Екссолістка популярного гурту “НеАнгели” Слава Камінська вирішила поділитись з фанами своїми думками про мінливість життя. Зараз артистка знаходиться на відпочинку. Вона перебуває в сонячному Єгипті й часто задумується над своїм життям.

На сторінці в соцмережі Instagram Слава Камінська запостила чорно-білу світлину. На ній жінка постала в картатій сорочці. А ще зірка українського шоу-бізнесу доповнила образ сонцезахисними окулярами.

За словами артистки, Слава Камінська сильно обгоріла під жарким сонцем. Проте, колишня учасниця “НеАнгелів” зізналась, що це її не турбує. У дописі жінка поділилась думками про мінливість життя. Вона повідомила, що у будь-якій ситуації потрібно вміти отримувати задоволення. Навіть, отримавши сонячні опіки, Слава Камінська продовжує радіти життю.

А ще, на думку виконавиці, у всьому є переваги. Навіть сонячні опіки підуть жінці на користь. Також співачка попросила у фанів поділитися лайфхаками, як швидко усунути наслідки сонячного опіку. Фани оцінили світлину Слави Камінської, порадивши їй багато способів для усунення почервоніння шкіри.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Читайте також: Слава Камінська похизувалась засмаглою фігурою на відпочинку


Не пропустіть