Камалія спантеличила своїм скривавленим обличчям та відповіла на чутки про насильство

Відома українська співачка Камалія спантеличила мережу своїм зовнішнім виглядом. Нещодавно хтось опублікував світлини жінки, на яких вона постала із скривавленим обличчям. Через деякий час зірка українського шоу-бізнесу прокоментувала цю ситуацію. Вона вийшла на зв’язок та відповіла на чутки про насильство.

На обличчі співачки можна побачити синці та кров. На думку багатьох фоловерів, такі побої з’явились на тілі жінки не просто так. Проте, Камалія спростувала інформацію про насильство.

“Зі мною все гаразд, я вся ціла. Все нормально. Я в шоці. Всі друзі телефонують. Вже дві години надсилаю всім свої фото й відео. Я не розумію, що це коїться? Кажуть, була якась атака… Так що я вийшла в ефір, щоб показати всім, що я жива, здорова і все зі мною гаразд. Дітки зі мною, все добре, нічого не трапилося”, – повідомила зірка українського шоу-бізнесу.

Камалія так і не зізналась, звідки на її тілі з’явились величезні синці. Фоловери побажали співачці ніколи не опинятись в поганих ситуаціях. А ще, на їхню думку, Камалія щось приховує. Однак, жінка запевняє, що з нею все гаразд. Співачка ніяк не коментує, звідки з’явились синці та рани на її тілі.

Читайте також: Віталій Козловський показав рідкісні фото з вагітною дружиною

Не пропустіть