Віталій Козловський розчулив мережу світлиною з покійним батьком

Відомий український співак Віталій Козловський неабияк розчулив своїх фоловерів. Нещодавно чоловік поділився архівним фото з покійним батьком. Як виявилось, 12 квітня він відсвяткував би 77-річчя. Рідкісну світлину співак опублікував на сторінці в Instagram.

Перед камерою Віталій Козловський постав з усміхненим батьком, який пригорнувся до виконавця. Також зірка українського шоу-бізнесу звернувся до покійного батька. “Тато, сьогодні тобі 77! Все, що ти бажав, все здійснилося… Люблю тебе! Ти завжди в моєму серці, мій янголе. А тепер я тебе бачу у своєму синочку”, – підписав публікацію Віталій Козловський.

Співак неодноразово розповідав, що дуже важко пережив смерть рідної людини. Його батько пішов з життя через серйозну хворобу. Віталій Козловський часто згадує рідну людину теплими словами. Фоловери відреагували на таку сумну публікацію співака. Вони відразу підтримали Віталія Козловського теплими словами.

Також підписники додали, що в чоловіка був чудовий батько. Фоловери впевнені, що рідна людина Віталія Козловського обов’язково ним пишалась би. А ще нещодавно співак показав рідкісні світлини з вагітною дружиною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovsky_music)

Читайте також: Слава Камінська показала, як виглядає після пластичної операції

Не пропустіть