23-річна кохана Володимира Остапчука різко висловилась про його ексдружину

Відомий український шоумен Володимир Остапчук перебуває у шлюбі з 23-річною Катериною Полтавською. Попри чималу різницю у віці в подружжя чудові стосунки. Нещодавно блогерка різко висловилась про колишню дружину свого чоловіка. Річ у тім, що Христина Горняк претендує на будинок, який придбала у шлюбі з шоуменом. Втім, Катерині Полтавській це дуже не подобається.

Вона неодноразово коментувала ситуацію щодо розподілу майна. Нещодавно 23-річна дружина Володимира Остапчука різко висловилась про його колишню. Христина Горняк вкотре наголосила на несправедливості поділу майна після розлучення з шоуменом. Зокрема, звернула увагу на те, що Володимир відмовляється йти мирним шляхом домовленостей і прописує в їхньому спільному будинку свою третю дружину.

Катерина Полтавська відреагувала на слова нотаріусині. Блогерка доволі різко назвала колишню свого чоловіка тьотею та висміяла її крайнє інтерв’ю. Тим не менше 23-річна дружина Остапчука запевнила, що не писала Христині жодного поганого слова і не велася на провокації.

Пізніше жінка відреагувала на слова Катерини Полтавської. Христина Горняк прокоментувала цю ситуацію та відстояла свою думку. Багато фоловерів підтримали нотаріусиню та порекомендували не звертати увагу на хейт.

Читайте також: Слава Камінська показала, як виглядає після пластичної операції

Не пропустіть