Іванна Онуфрійчук вперше стане мамою

Відома українська телеведуча Іванна Онуфрійчук поділилась чудовою новиною. Жінка повідомила, що чекає на первістка. Зірка перебуває у шлюбі з бізнесменом Алмазом. Нещодавно на сторінці в Instagram вона опублікувала зворушливе відео, похизувавшись чималим животиком.

Перед камерою Іванна Онуфрійчук постала в сукні, яка ідеально підкреслила її особливий стан. Чоловік телеведучої ніжно до неї пригорнувся, продемонструвавши щасливі емоції. У дописі Іванна Онуфрійчук повідомила, що подружжя давно мріяло про дитину. “Наша найбільша мрія, що здійснюється, і наповнює світлом нову сторінку нашої історії”, – підписала публікацію телеведуча.

Наразі жінка проживає найкращий період. Вона з нетерпінням чекає на народження первістка. Стать майбутньої дитини Іванна Онуфрійчук поки що не повідомляє. Також жінка не розсекречує термін своєї вагітності. Чимала кількість фоловерів відразу відреагувала на таку чудову новину.

Вони засипали Іванну Онуфрійчук привітаннями та приємними словами. За словами підписників, телеведуча буде чудовою мамою. Також фоловери додали, що з нетерпінням чекають, коли подружжя розсекретить стать своєї дитини. Цілком можливо, закохані планують влаштувати гендер-паті та публічно оголосити стать малюка. Поки що фоловери можуть лише здогадуватись, на кого саме чекає подружжя.

Читайте також: Акторка Катерина Кістень закрутила роман з іноземцем

Не пропустіть