18-річна донька Ольги Фреймут придбала елітну автівку

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут має дорослу доньку, якій нещодавно виповнилось 18 років. Злата Мітчелл давно живе окремо від батьків. Дівчина здобуває освіту та працює. Нещодавно донька Ольги Фреймут похизувалась дорогою покупкою. Дівчина придбала елітну автівку.

В Instagram-stories вона похизувалась своєю покупкою. Злата Мітчелл придбала авто білого кольору. Блогерка опублікувала фото таким чином, що не видно марки автомобіля. Утім, судячи з емблеми на дисках, Злата стала власницею Mercedes-Benz. “Вона моя”, – підписала світлину донька Ольги Фреймут.

Також Злата Мітчелл показала вигляд салону. Дівчина неабияк задоволена, що стала власницю такої дорогої автівки. Раніше Злата Мітчелл жодного разу не говорила, що планує купити авто. Для підписників така новина стала справжньою несподіванкою. Вони відразу засипали дівчину компліментами та приємними словами.

Фоловери привітали Злату Мітчелл з покупкою авто та побажали завжди досягати своїх цілей. Ольга Фреймут ніяк публічно не відреагувала на покупку доньки. Наразі дівчина живе окремо від батьків. Злата Мітчелл самостійно себе забезпечує та заробляє кошти. Цілком можливо, дівчина відкладала гроші, аби придбати автівку мрії.

Читайте також: Слава Камінська зробила пластичну операцію

Не пропустіть