Інна Мірошниченко показала, як разом з 2-річним сином прикрашала новорічну ялинку

Відоме зіркове подружжя Тимур та Інна Мірошниченки виховує трьох чудових дітей. Цього року їхня сім’я збільшилась ще на одного члена сім’ї. Закохані всиновили 2-річного Марселя. В хлопчика багато проблем зі здоров’ям, тому він часто перебуває на лікуванні. Інна Мірошниченко робить все можливе, аби син відчував себе щасливим.

Нещодавно дружина телеведучого показала, як разом з хлопчиком прикрашала новорічну ялинку. Інна Мірошниченко поділилась роликом, в якому продемонструвала щасливі емоції сина. “Перша ялинка Марселя. Ризиковано з нашого боку, маючи дитину, якій все цікаво і кожне “обережно” звучить, як виклик, але… Ми віримо в стійкість ялинки і іграшок (найслабші вже пішли від нас)”, – прокоментувало ролик подружжя.

2-річний син Тимура та Інни Мірошниченків отримав чимало позитивних емоцій. Хлопчик залишився дуже задоволеним. Він з чималою цікавістю прикрашав новорічне дерево та мило усміхався. Інна Мірошниченко дуже щаслива, що хлопчику сподобалось таке заняття.

Фоловери прокоментували ролик подружжя. Вони назвали пару ідеальними батьками та похвалили за таку чудову ідею. За словами підписників, 2-річний Марсель росте у щасливій та люблячій сім’ї.

Читайте також: Даша Астаф’єва відверто розповіла про стосунки з бойфрендом


Не пропустіть