Іванна Онуфрійчук прокоментувала чутки про свою вагітність

Відома українська телеведуча Іванна Онуфрійчук перебуває у щасливому шлюбі зі своїм чоловіком. Рік тому вона вийшла заміж за бізнесмена Алмаза. Подружжя перебуває в чудових стосунках. Інколи Іванна Онуфрійчук ділиться світлинами з коханим. Нещодавно телеведуча запостила фото з чоловіком.

В руках її коханий тримав домашнього улюбленця та мило усміхався. Поруч з ним позувала Іванна Онуфрійчук. Вона ніжно пригорнулась до чоловіка, продемонструвавши усмішку. Перед камерою жінка постала в домашньому одязі. За короткий проміжок часу фоловери прокоментували світлину Іванни Онуфрійчук. Ба більше, вони запідозрили жінку у вагітності.

Підписники звернули увагу на маленький животик телеведучої та поцікавились, чи чекає вона на первістка. Іванна Онуфрійчук відразу дала відповідь на їхнє запитання. Вона спростувала чутки про вагітність. “Не вигадуйте. Я просто погладшала і ситно повечеряла”, – запевнила телеведуча.

Схоже, поки що Іванна Онуфрійчук не планує стати мамою. Вона майже ніколи не обговорює цю тему з підписниками. Наразі подружжя піклується лише про свого домашнього улюбленця. Закохані мають рудого кота, якого дуже люблять. Фоловери побажали закоханим успіхів та гармонії в сімейному житті.

Читайте також: Олексій Суханов вщент розкритикував Максима Галкіна та інших росіян


Не пропустіть