Христина Соловій вперше розповіла про нового коханого

Відома українська співачка Христина Соловій нещодавно вразила мережу своїм зізнанням. Вона заявила, що завершила стосунки з Сергієм Жаданом, адже закохалась в іншого чоловіка. Артист навіть розлучився з дружиною, коли закрутив роман з Христиною Соловій. Проте, їхні стосунки тривали не дуже довго.

Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу відверто розповіла про нового коханого. За словами співачки, її бойфренд служить в ЗСУ. Христина Соловій не стала ділитись всіма подробицями особистого життя. А ще вона зізналась, чи готова до створення сім’ї та народження дітей. “В рочків 35. Думаю, це мій максимум”, – поділилась співачка.

Поки що знаменитість не поспішає виходити заміж. Наразі Христина Соловій зосереджена на кар’єрі. Вона активно розвиває свою творчість та тішить слухачів новими треками. Також співачка розповіла, як відреагувала на хейт, який з’явився після інтерв’ю у Маші Єфросиніної.

“Я постійно заглядала в коментарі. Мені цікаво було. Мені приємно, що це інтерв’ю стало поштовхом для суспільної дискусії на цю тему. Я спокійно ставлюся до хейту й похвали. Я сама собі можу поставити оцінку й найбільший критик – це я сама”, – заявила Христина Соловій.

Читайте також: Сергій Середа чесно відповів, чому не вступив до лав ЗСУ

Не пропустіть