Святослав Вакарчук показав рідкісну світлину з мамою

Відомий український артист Святослав Вакарчук дуже рідко публікує нові світлини. Під час війни чоловік активно займається благодійністю. Він неодноразово вирушав на фронт, аби зустрітись з військовими та підтримати їх в такий складний час. Нещодавно фронтмен гурту “Океан Ельзи” завітав до рідного містечка. Він зробив рідкісне фото з мамою, яке опублікував на сторінці в Instagram.

Перед камерою артист постав у шкіряній куртці та в сонцезахисних окулярах. Поруч з ним позувала мама. Рідна людина Святослава Вакарчука ніжно до нього пригорнулась, продемонструвавши милу усмішку. Артист позував з мамою на тлі красивих краєвидів. Позаду них видніється річка та церква.

“Рідко випадає провести цілий день з мамою. Вже традиційно провели цю весняну суботу в поїздці до рідного Мукачево. Дякую мамі за спогади та весняний настрій”, – підписав світлину зірка українського шоу-бізнесу. Чимало підписників відразу прокоментували нову публікацію Святослава Вакарчука.

Вони заявили, що в чоловіка дуже красива та молода мама. Фоловери засипали жінку компліментами й приємними словами. А ще вони попросили артиста частіше показувати спільні фото з рідною людиною.

Читайте також: Ексучасник шоу “МастерШеф” Владислав Міцкевич заявив, що мав стосунки з Олею Поляковою

Не пропустіть