Г’ю Джекман змушений скасувати свої виступи на Бродвеї через хворобу

Минулого тижня партнерка Г’ю Джекмана зі спектаклю «Музикант» Саттон Фостер отримала позитивний результат тесту на COVID-19. Тепер стало відомо, що виконавець головної ролі теж підхопив інфекцію і вже встиг зіткнутися з деякими симптомами. Актор поділився неприємною новиною у соціальних мережах: «Я просто хотів, щоб ви дізналися про це від мене. У мене виявили коронавірус. Течія легка, так що я з сподіваюся повернутися на сцену якнайшвидше! Бажаю вам щастя та здоров’я у Новому році».

Зазначимо, що зараз на прем’єрі Фостер, що заразилася, виручила дублерка. «Ополудні Кеті Войтко дізналася про те, що я хвора, а вже ввечері вона зіграла Маріан Пару замість мене і зробила це блискуче, – розповіла акторка. — Я дуже вдячна Кеті та нашій неймовірній трупі, завдяки вам шоу триває, зараз і завжди». Спочатку попередні покази мали пройти з 20 грудня до офіційного відкриття шоу в лютому, але у світлі останніх подій частину виступів довелося скасувати.

Після спектаклю минулого тижня Г’ю Джекман зробив відверте зізнання своїм колегам і, зокрема, Кеті Войтко. «Всі наші дублери знають близько десятка ролей. Кеті могла виконати будь-яку з них, і їй дісталася головна героїня», — пояснив він і зазначив, що Войтко не розраховувала, що гратиме Маріан Пару на прем’єрі. Артистці довелося максимально швидко увійти в образ, і, судячи з бурхливих оплесків, їй це вдалося. “Я захоплююся хоробрістю, талантом і відданістю акторів заміни, на їхніх плечах тримається Бродвей”, – сказав Джекман.

Читайте також: Аліна Гросу розповіла про найдорожчий подарунок від свого бойфренда


Не пропустіть