Аліна Гросу розповіла про найдорожчий подарунок від свого бойфренда

Відома співачка Аліна Гросу насолоджується кожною хвилиною свого життя. Наразі вона почувається неймовірно щасливою. Разом зі своїм бойфрендом артистка будує плани на майбутнє. Закохані постійно проводять час разом та, навіть, беруть участь у спільних зйомках.

Нещодавно Аліна Гросу розповіла про найдорожчий подарунок від свого бойфренда. Подробицями вона поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами співачки, Роман Полянський постійно дарує їй чимало коштовних презентів. Зокрема, це різноманітна техніка та прикраси. Аліна Гросу поділилась, що має чималу кількість браслетів та сережок від свого коханого. Також Роман Полянський дарував артистці телефони й айпад. Однак, всі ці презенти для Аліни Гросу не головні

Співачка зізналась, що найдорожчим подарунком від коханого вважає кліп на пісню “Арестован”. Чоловік не лише був його режисером, а й взяв участь у зйомці кліпу.

За словами Аліни Гросу, в той період їй було дуже погано. Роман Полянський вирішив зробити коханій приємний сюрприз, тому зняв для неї кліп.

Такому подарунку співачка неабияк зраділа. А ще Аліна Гросу поділилась, що бойфренд постійно підтримує її у складні періоди життя та робить все можливе, аби зірка була щаслива.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала підрослу донечку, з якою відправилась на зимову прогулянку


Не пропустіть