Арнольд Шварценеггер та Марія Шрайвер розлучилися після 10-річного судового процесу

Арнольд Шварценеггер тепер офіційно розлучений! Портал TMZ підтвердив, що судові позови між актором і його дружиною Марією Шрайвер нарешті врегульовані. Жінка подала на розлучення у липні 2011 року, і на той час вони з чоловіком уже кілька місяців не жили разом. Процес затягнувся більше ніж на 10 років через те, що, як мовиться в документах, “у подружжя не було достатньої мотивації”, а також у них не було шлюбного договору. Через це Арнольд та Марія довго ділили спільне майно.

Справжньою причиною розлучення став позашлюбний син Шварценеггера на ім’я Джозеф. Про те, що актор є батьком молодого чоловіка, громадськості стало відомо якраз у 2011 році, коли Арнольд, склавши із себе обов’язки губернатора Каліфорнії, зізнався у подружній невірності. Виявилося, що, незважаючи на те, що на вигляд у них з журналісткою Марією Шрайвер був щасливий шлюб, він тривалий час перебував у стосунках з їхньою домробітницею Мілдред. Більше того: його четверта спільна дитина зі Шрайвер Крістофер народилася 27 вересня 1997 лише на кілька днів раніше Джозефа – Мілдред народила його 2 жовтня.

Незважаючи на не найщасливіші спогади, пов’язані з появою Джозефа на світ і наступним розривом зі Шрайвером, Шварценеггер з того моменту спілкується з усіма своїми дітьми. До того ж про те, що Джозеф саме його дитина, сам Арнольд дізнався лише 8 років після його народження, коли почав помічати схожість між собою та хлопцем. З тих пір він фінансово підтримує Джозефа та його матір, з якою, втім, уже давно не перебуває ні в яких стосунках. У 2015 році в інтерв’ю радіоведучому Говарду Стерну Арнольд Шварценеггер зізнався, що розлучення з Марією Шрайвер стало головною помилкою у його житті.

Арнольд Шварценеггер та Марія Шрайвер були одружені з 1978 року. У пари є четверо дорослих дітей: старші доньки Кетрін та Крістіна, Патрік та молодший син Крістофер. Кетрін Шварценеггер, за повідомленнями ЗМІ, зараз чекає на другу дитину від свого чоловіка, актора Кріса Пратта.

Читайте також: Alyona Alyona обікрали в Києві посеред білого дня


Не пропустіть