Готуємося до літа: головні міфи про схуднення

Весна – саме час приводити себе у форму до літа, і багато жінок не знають з чого почати. В гонитві за ідеальною фігурою вони абсолютно не задумуються над тим, що процес схуднення приховує в собі безліч помилок. Масажист, реабілітолог Полад Байрамов розібрав найпопулярніші з них.

Прибрати зайву вагу легко і просто

Немає такого поняття як «локальне жироспалювання». Якщо присутня зайва вага – це завжди пов’язано з порушенням обмінних процесів в організмі, неправильним харчуванням і способом життя. Схуднути можна тільки в комплексі, змінивши свій раціон.

Найпростіші рекомендації – їсти менше мучного та солодкого. А якщо ви ласун, тоді можна дозволити собі трохи солодкого до 12 години дня. Можна споживати корисні жири, такі як кокосове масло, білкова їжа і обов’язково побільше овочів. У питанні схуднення овочі завжди стоять на першому місці. Побільше свіжої зелені, салатів з огірків і помідорів, перцю, червоної цибулі. А вже в другій половині дня можна замінити важку їжу тушкованими і запеченими овочами з рибою.

Целюліт – це норма

Целюліт є деформацією жирової тканини. Існує категорія повних людей, у яких взагалі немає «апельсинової кірки». Деформація жирової тканини відбувається з двох основних причин:

1) малорухливий спосіб життя, через який порушується живлення кровообігу сегментів, через що клітини недоотримуючи харчування «задихаються», деформуються і вмирають;

2) шкідлива їжа. Фастфуд, борошняне і солодке в організмі жінки відкладаються в жири і проявляються на зовнішніх зонах (боках, животі), так як генетично жінці закладено дітонародження.

У чоловіків целюліту не буває, але відкладається вісцеральний жир і зустрічаються проблеми з внутрішніми органами. Для того, щоб почати боротися з целюлітом, необхідно додати більше рухливості і змінити образ харчування. Також допоможуть техніки масажу, робота з поперековим відділом, а щоденне скрабування поліпшить мікроциркуляцію сегментів.

За допомогою антицелюлітного масажу можна повністю позбутися від жиру і целюліту

Є люди, які ведуть пасивний спосіб життя, що виражається в неправильному харчуванні і відсутності фізичних вправ. І коли вони приходять до масажиста, їх єдине бажання – позбавитися від проблем за допомогою масажних технік. Грамотний фахівець починає вирішувати подібні проблеми з діагностики, яка виявить причину появи жирових відкладень. Цілком можливо, що у пацієнта є порушення обміну речовин, гормональний збій, стрес (який людина починає «заїдати») або дуже поширена причина – перетискання поперекового відділу хребта, за рахунок чого порушується іннервація кишечника і гірше працює перистальтика, через що людина починає товстіти.

Грамотний фахівець, проаналізувавши ситуацію, вже дає рекомендації по техніці масажу, психології, фізичних навантаженнях і правильному харчуванню. І завдання пацієнта ці рекомендації обов’язково виконувати для досягнення результату.

Гарантія на все життя

Найчастіше пацієнти думають, що курс антицелюлітного масажу допоможе назавжди позбутися від проблем з жировими відкладеннями, зайвою вагою, в’ялістю шкіри і целюлітом. Але такого не буває.

Антицелюлітний масаж варто робити приблизно раз на півроку.

Якщо людина не ходить раз на півроку на спеціально призначений лімфодренажний масаж, неправильно харчується, не користується рекомендованою фахівцем косметикою і не веде активний спосіб життя, то проблема буде знову повертатися.

Джерело

Не пропустіть