Головні тренди літа 2023: чорничне молоко та глазурований пончик

Літо – це час, коли манікюр стає більш креативним та легковажним, а значить, чим більше натхнення ви знайдете, тим краще. Торік у тренді були сміливіші, неонові кольори, а одним із кольорів літа 2022 року став насичений рожевий. Цього літа такі популярні тенденції, як молочний манікюр та глазуровані нігті, продовжують домінувати. Незалежно від того, що роблять знаменитості, необхідно знайти те, що відповідає вашому власному унікальному стилю. Немає жодних правил, коли йдеться про те, які кольори чи малюнки робити на нігтях.

Пастельний манікюр

Деякі кольори є класикою сезону і пастель відноситься до цієї категорії. Літо – найкращий час для пастельних тонів. Це найкраща альтернатива нюдовим та класичним червоним кольорам.

Тренд “Your Nails But Better”

У природному вигляді нігтів є своя елегантність. Ніжні нігті стають все моднішими, особливо в умовах естетики “чистого манікюру”, яка в останні місяці захопила весь світ. Молочний колір нігтів можна віднести до цього напрямку.

3D манікюр

Такі знаменитості, як Дуа Ліпа, Ліззо та Ріанна, регулярно роблять багатовимірні малюнки на нігтях, а невдовзі і ви станете їх власницею. 3D-нігті залишатимуться популярними протягом усього літа, особливо з урахуванням усіх інновацій у галузі гель-нарощування.

Глазурований пончик

Що найпрекрасніше в тенденції глазурі для нігтів, так це те, що, хоча вона завоювала свою популярність завдяки нейтральній глазурі, її можна додати практично до будь-якого манікюру для надання додаткового мерехтіння.

Кольоровий френч

Ми всі радіємо поверненню французького манікюру, але очікується зростання кількості кольорових інтерпретацій класичного стилю. Варіанти безмежні – від кольору базового покриття до кольору кінчика. Комбінації різнокольорових кінчиків французького манікюру з додатковими малюнками цього сезону в тренді.

Чорнично-молочні нігті

Зірки часто роблять манікюр «чорничне молоко», натхненний образами Дуа Ліпи та Софії Річі. Відтінок синього чудово підходить для засмаглої шкіри.

Aperol Spritz нігті

Нігті Aperol Spritz – найяскравіша і освіжаюча тенденція манікюру літо 2023 року.

Читайте також: Модний манікюр на серпень 2023: цікаві ідеї для коротких нігтів


Не пропустіть