Геморой: причини появи та лікування

Гемороїдальні захворювання – одна з найпоширеніших хвороб сучасних людей. Малорухливий спосіб життя, порушений кровообіг, спадковість часто призводять до представленої патології. Ефективне лікування геморою залежить від діагнозу та стану пацієнта. Операція з видалення геморою дає можливість повністю позбутися від проблеми і дискомфорту, який супроводжує людину.

Причини виникнення та лікування геморою

Представлене захворювання може виникнути в будь-якому віці. Головними провокуючими факторами для нього є:

  • Сидячий і малорухливий спосіб життя. Неправильний раціон харчування, зловживання шкідливою і надмірно жирною їжею, алкоголем.
  • Фізична активність і робота, пов’язана з підйомом тягарів.
  • Пологи.
  • Також одна з причин – спадковість. Зверніть увагу на те, що спочатку патологія може ніяк себе не проявляти або викликати дискомфорт, який з часом проходить. Через таку особливість захворювання може перейти в хронічну форму, супроводжуючись серйозними ускладненнями.

Використовувані при лікуванні методики

Лікування хронічного геморою проводиться як консервативними, так і малоінвазивними технологіями. Консервативні підходи ефективні лише на початковому етапі, коли захворювання лише починає проявлятися. До таких технік відноситься: зміна як способу життя, так і раціону в цілому, використання медикаментів з місцевим застосуванням (гелі, свічки, мазі). Крім того, можуть призначатися знеболюючі препарати і засоби, які зміцнюють стінки судин.

Хірургічна та оперативна терапія представлені такими підходами: інфрачервона фотокоагуляція, лігування латексними кільцями, лазерне лікування, трансанальная резекція. Сучасне обладнання націлене на усунення гемороїдальних вузлів з мінімальною травматичністю.

Вибір методики лікування залежить від діагнозу, стану пацієнта. Інші фактори, які також впливають на підбір терапевтичної техніки:

  • Стадія і перебіг патології.
  • Гострі і хронічні процеси.
  • Наявність супутніх уражень.
  • Індивідуальні особливості організму.

Видалення геморою, як і терапія в цілому, можлива тільки після оцінки і комплексного дослідження організму, консультації з фахівцем. При перших симптомах необхідно обов’язково звернутися в клініку, щоб не запустити ситуацію.


Не пропустіть