Донька Бандераса вирішила відмовитися від знаменитого прізвища

Донька Антоніо Бандераса і Мелані Гріффіт – Стелла – вирішила змінити своє прізвище, прибравши ту частину, яку вона успадкувала від матері. Як пише видання Daily Mail, за документами дівчина була Стелла Дель Кармен Бандерас-Гріффіт і зараз подала офіційне прохання, вимагаючи скоротити її прізвище.

Ось, як пояснила своє рішення зоряна спадкоємиця: «Найчастіше я взагалі не використовувала «Гріффіт». Тому скорочення цієї частини значно спростить мені життя». Однак в пресі все одно з’явилися чутки про те, що у Стелли останнім часом зіпсувалися відносини з матір’ю, що і підштовхнуло її до подібного кроку.

Нагадаємо, Антоніо Бандерас був одружений двічі: з 1987-го по 1996-й на Ані Лесі, а в 1996-му офіційно зареєстрував відносини з Мелані Гріффіт. У тому ж році у подружжя народилася донька Стелла Дель Кармен Бандерас-Гріффіт, а в 2014-му вони розлучилися.

Зоряна спадкоємиця закінчила Єпископальну школу Св. Джеймса в Каліфорнії і йти по стопах знаменитих батьків не планує. На її рахунку, звичайно, є епізодична роль у фільмі «Жінка без правил» (тоді їй було всього три роки) але вона, як кажуть, більше хоче працювати за кадром: писати сценарії для голлівудських фільмів.

Особисте життя Стелла напоказ не виставляє: в Instagram на неї підписані 174 тис осіб, але публікаціями користувачів дівчина балує не так вже й часто.

Читайте також: Alyona Alyona показала, який вигляд мала до популярності


Не пропустіть