Фахівці назвали засоби, які допоможуть запобігти харчовому отруєнню

Багато натуральних засобів мають дивовижні цілющі властивості, наприклад, вони можуть допомогти вам уникнути харчового отруєння. Завжди потрібно бути уважним, коли справа доходить до вибору ресторану, в якому можна поїсти. Як убезпечити себе від розладу шлунка в закладах громадського харчування, читайте далі.

Натуральний захист від харчового отруєння:

Капсули орегано: спробуйте прийняти капсулу орегано, перш ніж сідати за стіл. Всього одна капсула здатна запобігти харчовому отруєнню. Якщо ви приймаєте капсулу перед їжею, вона буде готова розосередитися навколо їжі в шлунку, як тільки ви почнете їсти і запустите процес травлення. Материнка (орегано) – це потужний захисний бар’єр проти сальмонели і кишкової палички, які інакше могли б вийти з-під контролю.

Часник: просити додати часник в приготовані і сирі страви, коли ви знаходитесь в ресторані, – може бути прекрасною захисною мірою для вашого травлення. Сирий часник є потужною зброєю і має здатність поширюватися по шлунку і вбивати бактерії.

Чебрець: якщо ви перебуваєте в ресторані, ви можете запитати, чи є на кухні свіжий чебрець, яким шеф-кухар може посипати страву. Не соромтеся просити про це.

М’ята перцева: чай з перцевою м’ятою може бути корисним напоєм під час їжі поза домом. Хоча м’ятний чай не є потужним засобом проти вірусів, проте він володіє ефективними антибактеріальними властивостями. Випийте цей напій до того, як вам принесуть замовлення, або ж під час їжі.

Імбир: знищує бактерії в шлунку. Вживання імбирного чаю перед їжею і після їжі є відмінною захисною мірою. Це ще один трав’яний чай, який часто є в меню ресторанів.

Лимон: приправляючи лимоном будь-які страви, ви забезпечуєте собі прекрасний захист. Якщо ви вирішите замовити сиру страву, вичавіть на неї невелику кількість лимонного соку, навіть в веганському ресторані. Лимонний сік може діяти як неймовірний антисептик і творити чудеса у вашому тілі. Коли ви обідаєте поза домом, лимон може бути цінною захисної мірою проти розладу травлення.

Морська сіль: спробуйте додати дрібку морської солі в свій раціон. Така сіль може фактично знищити бактерії.

Завжди потрібно бути уважним, коли справа доходить до вибору ресторану, в якому можна поїсти. На щастя, список продуктів, наведених вище, може бути потужним захисним бар’єром проти харчового отруєння в будь-якому закладі громадського харчування.

У минулому ви, можливо, несвідомо захищали себе від серйозного випадку харчового розладу, видавлюючи лимон на свій салат для смаку або замовивши чашку м’ятного чаю. А тепер ви знаєте про методи, які дійсно можуть принести користь.

Не соромтеся кинути додатковий лимон в сумочку, перш ніж відправитися в ресторан. Ця секретна зброя може стати вирішальним засобом, який допоможе вам не захворіти.

 

Джерело Econet
Не пропустіть