Фахівці назвали просту вправу, яка допоможе впоратися із безсонням

Проблеми зі сном зустрічаються дуже часто. Фахівці розповіли про вправу, яка допоможе підготувати організм до сну і відпочивати повноцінно.

Багато намагаються не звертати на безсоння уваги, але це загрожує серйозними наслідками. І мова йде не тільки про поганий настрій і низьку працездатність, безсоння збільшує ризик серцево-судинних і онкологічних захворювань, сильно послаблює імунітет і викликає депресію.

Тим, хто постійно погано засинає і постійно не висипається фахівці рекомендують звернутися до лікаря. Але якщо проблема не настільки серйозна, то варто звернути увагу на наступні поради експертів.

Для того, щоб розслабити м’язи і зняти стрес існує спеціальна гімнастика для сну. Вона полягає в тому, що кожен м’яз потрібно напружувати упродовж п’яти секунд, а потім 30 секунд відпочивати. Однак важливо дотримуватися послідовності.

Спочатку права ступня, потім права гомілка, тоді – уся нога. Далі, теж саме повторюємо з лівою ногою. Переходимо до рук – права кисть, передпліччя, вся рука; теж саме робимо з лівою рукою і переходимо на м’язи черевного преса. Далі м’язи грудної клітки, спини і шиї. Така гімнастика добре готує організм до сну.

Також експерти радять включити у раціон продукти багаті кальцієм, магнієм, вітамінами групи B і триптофан. До них відносяться банани, молоко, злаки, індичка, вівсянка та інші. Не варто їсти перед сном жирну і важку їжу, варто виключити цукровмісні продукти, алкоголь, каву і чай.

Джерело 7mednews

Не пропустіть