Фахівці назвали продукти, які допоможуть позбутися вісцерального жиру

Вісцеральний жир, на відміну від підшкірного, може бути непомітним. Це пов’язано з тим, що він накопичується навколо внутрішніх органів. І саме це робить його таким небезпечним для здоров’я, адже надлишок вісцерального жиру навколо життєво важливих органів може порушувати їхню функцію, пише Вона з посиланням на Exress.

Позбутися вісцерального жиру значно складніше, ніж підшкірного, однак це все ж таки можливо. Допомогти в цьому можуть певні зміни в харчуванні. Щоб пришвидшити спалення вісцерального жиру, включіть до свого раціону такі продукти:

Кавун. Це зволожуючий фрукт, який багатий на лікопен. Лікопен збільшує рівень аргініну в організмі – амінокислоти, яка прискорює спалення жирових запасів організму.

Також кавун містить дуже мало калорій, зате він багатий на вітамін С.

Читайте також: Експерти назвали 14 надійних способів розігнати метаболізм

Яйця. Це поживний та дієтичний продукт, який допомагає спалити жир в зоні живота. Хоча деякі люди воліють уникати яєчного жовтка через вміст холестерину, цілі яйця допомагають захистити здоров’я серця та знизити вагу.

Численні дослідження показали, що сніданок з яєць допомагає насититись на декілька годин, що сприяє схудненню взагалі та спаленню вісцерального жиру зокрема.

Кокосова олія. Цей харчовий жир має багато корисних для здоров’я властивостей. Провідні експерти в галузі охорони здоров’я погоджуються, що кокосова олія допомагає підвищити рівень “хорошого” холестерину ЛПВЩ.

У дослідженні, в якому брали участь чоловіки з ожирінням, члени групи, що вживала по дві столові ложки кокосової олії на день, втрачали в середньому близько 1 см об’єму талії без інших змін в харчуванні і збільшення фізичної активності.

Читайте також: Як схуднути без особливих зусиль: всього 6 простих правил

Зелений чай. Численні дослідження показали, що зелений чай не тільки допомагає схуднути, а і знижує ризик серцевих хвороб та раку. В одному дослідженні, в якому брали участь 12 здорових чоловіків, одна група приймала екстракт зеленого чаю, а інша – плацебо. З’ясувалось, що завдяки антиоксидантам під назвою катехіни, зелений чай допомагає спалювати жир.

Щоб отримати переваги від вживання зеленого чаю, потрібно випивати не більш, ніж 4 чашки на день.


Не пропустіть