Енріке Іглесіас показав рідкісне фото з дітьми

Енріке Іглесіас провів вихідні в сімейному колі. На своїй сторінці в Instagram він поділився рідкісним сімейним кадром з підрослими близнюками від Анни Курнікової, Ніколасом і Люсі. На знімку зоряний батько зображений в обіймах своїх дітей. Зараз малюкам по 3,5 роки.

Судячи по знімку, музикант провів час активно. Іглесіас плескався зі спадкоємцями в басейні. Люсі на знімку променисто усміхалася, а її брат скривився. Шанувальники втішились рідкісному сімейному знімку, адже зіркові батьки нечасто показують своїх дітей публіці. Деякі з них відзначили велику схожість близнюків з їхньою мамою, Анною Курніковою.

«Гарненькі які, блондини блакитноокі!», «Енріке, гени Анни виявилися сильнішими!», «Красавчики милі до тремтіння! Неможливо надивитися …. Донька – вся в маму!», «Дивовижні дітки! Такі дорослі вже, а пам’ятаю їх ще немовлятами», «Крихітки. Ви сама чарівність! Як же на матусю схожі – світленькі і чарівні», «У Люсі – мамина усмішка, така ж яскрава!», «Як виросли няшки! Все більше стають схожі на батьків. Машу ще покажіть, яка вона зараз!» – написали користувачі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Читайте також: Леся Нікітюк здивувала мережу кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть