Екс-менеджер Брітні Спірс розповів про пильний нагляд за співачкою: нові подробиці опіки

Колишній менеджер Брітні Спірс поділився новими подробицями її опікунства. Поп-зірка, нагадаємо, намагається домогтися незалежності від свого батька і менеджерів, які контролюють кожен аспект її життя, але поки все безуспішно. Сем Лютфі розповів, що виконавиця перебувала під таким пильним наглядом, що їй доводилося позичати телефони у незнайомців, щоб зв’язатися з ним.

«Багато років ми не спілкувалися, а потім час від часу вона дзвонила мені з комори, – розповів Сем журналістам The New Yorker. – Останній раз вона дзвонила мені з Ralphs в Калабасасі. Після того, як вона повісила трубку, мені передзвонили з того ж номера. Це був лікар азіатського походження, який сказав: «Вау, це просто нереально, Брітні тільки що позичила мій телефон». П’ять років тому вона взяла телефон у когось в спортзалі і просто пішла з ним».

Лютфі додав, що опікунство «сильно вплинуло на світогляд» Брітні, з якою він не бачився вже шість років. У 2019 команді співачки вдалося оформити заборону про наближення до зірки, яка буде діяти до 2024-го. Менеджери зірки на чолі з її батьком Джеймі заявили, що Сем заснував рух #FreeBritney і становить небезпеку для всіх членів сім’ї Спірс.

Чому Лютфі втратив роботу, можна також здогадатися з цього фрагмента його інтерв’ю: «Вона була в шоці, коли зрозуміла, що може віддавати накази. Хочеш скасувати цю зустріч? Скасовуй. Втратиш суму з п’ятьма нулями? Втрачай. Вона заходила в автосалон і говорила, що їй потрібно. Я відповідав: Купуй». Її батьки обурювалися: «Чому ти дозволяєш їй це робити?» Але це ж машина, а не яхта, і вона тільки що отримала 15 мільйонів доларів від Estee Lauder. У будь-якому випадку, вона вже доросла. Я не буду говорити, що вона не може купити чортову яхту».

Читайте також: MamaRika розсекретила стать майбутньої дитини


Не пропустіть